Strona g艂贸wna
Rozpocz臋cie roku szkolnego 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
poniedzia艂ek, 03 wrze艣nia 2018 00:00
3 wrze艣nia 2018 roku w Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu mia艂o miejsce uroczyste rozpocz臋cie roku szkolnego. Dyrektor szko艂y, Agnieszka Brzostowska, serdecznie przywita艂a wszystkich uczni贸w i nauczycieli. Szczeg贸lne ciep艂e s艂owa skierowa艂a w stron臋 pierwszoklasist贸w, kt贸rzy rozpoczynaj膮 nauk臋 w naszej szkole, 偶ycz膮c im wielu sukces贸w edukacyjnych. Podczas uroczysto艣ci odczytano tak偶e List Kujawsko-Pomorskiego Kuratora O艣wiaty, Pana Marka Gralika, kt贸ry przypomnia艂, 偶e obecny rok szkolny przypada w czasie obchod贸w 100-lecia odzyskania przez Polsk臋 niepodleg艂o艣ci. "To dobry moment, by nie tylko wzi膮膰 udzia艂 w licznych wydarzeniach z nim zwi膮zanych, do czego serdecznie zach臋cam, ale r贸wnie偶 by snu膰 rozwa偶ania nad tym, co wydaje si臋 nam dzisiaj tak oczywiste, a o co nasi przodkowie musieli walczy膰 na polu bitwy oraz na dyplomatycznych salonach - wolno艣ci膮, niepodleg艂o艣ci膮 i suwerenno艣ci膮" - podkre艣li艂 Kurator, 偶ycz膮c jednocze艣nie Wszystkim uczniom, ich rodzicom, wychowankom, nauczycielom, dyrektorom szk贸艂 i plac贸wek oraz innym pracownikom o艣wiaty udanego roku szkolnego. My r贸wnie偶 mamy nadziej臋, 偶e nowy rok szkolny b臋dzie obfitowa艂 we wspania艂e sukcesy naszych uczni贸w i m艂odzie偶y. Powodzenia!
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies