Strona g艂贸wna
Prawo jazdy kategorii T Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
poniedzia艂ek, 28 maja 2018 14:44
W ramach realizowanego w naszej szkole projektu "Kszta艂cenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzy艅skim", finansowanego przez Europejski Fundusz Spo艂eczny dla Poddzia艂ania 10.2.3 Kszta艂cenie zawodowe, Dzia艂anie 10.2 Kszta艂cenie og贸lne i zawodowe w ramach  Osi priorytetowej 10 Innowacyjna Edukacja, 19 uczni贸w klasy drugiej technikum rozpocz臋艂o kurs prawa jazdy kategorii T. O tym, jak przydatna jest umiej臋tno艣膰 kierowania ci膮gnikiem w zawodach zwi膮zanych z rolnictwem i architektur膮 krajobrazu, nie trzeba nikogo przekonywa膰. Nasi uczniowie, kt贸rzy bior膮 udzia艂 w projekcie, realizuj膮 ten kurs za darmo. Jednocze艣nie kolejne grupy uczni贸w ZS nr 2 rozpoczynaj膮 kurs prawa jazdy kategorii B. Nowo zdobyte umiej臋tno艣ci z pewno艣ci膮 zwi臋ksz膮 szanse naszych uczni贸w na rynku pracy. M艂odym kierowcom 偶yczymy szerokiej drogi!
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies