Strona g艂贸wna
Dobra passa naszych uczni贸w trwa! Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska   
艣roda, 11 kwietnia 2018 12:12
Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 mo偶e pochwali膰 si臋 kolejnym sukcesem ? ucze艅 naszej szko艂y ,Mariusz Rumi艅ski z klasy IV TE, zaj膮艂 pierwsze miejsce w Og贸lnopolskim Turnieju Wiedzy Po偶arniczej. Turniej, organizowany pod has艂em "M艂odzie偶 Zapobiega Po偶arom", jest jedn膮 z podstawowych form dzia艂alno艣ci prewencyjnej Zwi膮zku Ochotniczych Stra偶y Po偶arnych RP. W zadaniu tym aktywnie uczestniczy艂y w nim tak偶e stra偶acy z komend Pa艅stwowej Stra偶y Po偶arnej. Uczestnicy rozwi膮zywali test z zakresu wiedzy po偶arniczej. Okaza艂o si臋, 偶e w tej dziedzinie bezkonkurencyjny okaza艂 si臋 Mariusz, przygotowany do konkursu przez Pani膮 Joann臋 Krzykalsk膮, kt贸ry tym samym zakwalifikowa艂 si臋 do etapu wojew贸dzkiego. Zwyci臋zcy i jego opiekunowi serdecznie gratulujemy i 偶yczymy sukces贸w w dalszych etapach konkursu.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies