Strona g艂贸wna
Dzie艅 Kobiet w ZS nr 2 Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
wtorek, 13 marca 2018 16:09
Dzie艅 Kobiet w Zespole Szk贸艂 nr 2 by艂 obchodzony bardzo uroczy艣cie. W czwartek m臋ska cz臋艣膰 spo艂eczno艣ci szkolnej nie szcz臋dzi艂a wyraz贸w sympatii i 偶yczliwo艣ci paniom i dziewcz臋tom naszej szko艂y. Prawdziwa niespodzianka czeka艂a Panie jednak w poniedzia艂ek. To tego dnia w Miejskim Domu Kultury mogli艣my obejrze膰 wspania艂y spektakl "Na strunach szyn" oparty ma motywach musicalu "Metro". Na scenie mogli艣my zobaczy膰 zar贸wno pierwszoklasist贸w, jak i absolwent贸w naszej szko艂y, kt贸rym bardzo gor膮co dzi臋kujemy za to, 偶e mimo nat艂oku obowi膮zk贸w znale藕li czas, by zn贸w zaprezentowa膰 swoje niezwyk艂e zdolno艣ci wokalne i aktorskie. Wielkie brawa nale偶膮 si臋 tak偶e Pani Re偶yser, Paulinie Gralik, kt贸ra razem z Pani膮 Joann膮 Lisewsk膮, przygotowa艂a z m艂odzie偶膮 ten ambitny program artystyczny. Na wiele lat w naszej pami臋ci pozostanie film z wypowiedziami nauczycieli i uczni贸w Zespo艂u Szk贸艂 nr 2, kt贸rzy opowiadali, czego nie rozumiej膮 w kobietach, za co je kochaj膮 i co w nich podziwiaj膮. Dope艂nieniem uroczego popo艂udnia by艂y s艂odkie niespodzianki dla wszystkich pa艅 i dziewcz膮t. Dzi臋kujemy tak偶e Pani Kierownik Wydzia艂u O艣wiaty i Spraw Spo艂ecznych, Ma艂gorzacie Piaskowskiej, kt贸ra zaszczyci艂a nas swoj膮 obecno艣ci膮 i dyrektorowi Domu Kultury, Panu Arturowi Niklewiczowi, kt贸ry ch臋tnie go艣ci nas w swoich progach.Panowie Zespo艂u Szk贸艂 nr 2! Dzi臋ki Wam - to by艂 niezapomniany dzie艅!
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies