Strona g艂贸wna
MIKO艁AJKOWY TURNIEJ PI艁KI SIATKOWEJ DRU呕YN MIESZANYCH Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kowalska   
poniedzia艂ek, 11 grudnia 2017 21:22
W czwartek w naszej szkole odby艂 si臋 mi臋dzywydzia艂owy Miko艂ajkowy Turniej Pi艂ki Siatkowej dru偶yn mieszanych. W spotkaniu wzi臋艂o udzia艂 pi臋膰 zespo艂贸w: Technikum Ekonomiczne, Technikum Architektury Krajobrazu, Technikum Rolnicze, Technikum Organizacji Reklamy oraz Zasadnicza Szko艂a Zawodowa. Zawody rozgrywano do dw贸ch wygranych set贸w a przez ca艂y czas trwania meczu na boisku musia艂y znajdowa膰 si臋 co najmniej dwie dziewczyny. Rozgrywki sta艂y na dobrym poziomie a najwi臋cej wra偶e艅 dostarczy艂 ostatni mecz o pierwsze miejsce pomi臋dzy reprezentacjami Zasadniczej Szko艂y Zawodowej i Technikum Ekonomicznym. To spotkanie bardzo podoba艂o si臋 kibicom a wiele zagra艅 zapiera艂o dech w piersi. Ostatecznie pierwsze miejsce zaj臋li zawodnicy Zasadniczej Szko艂y Zawodowej przed reprezentacj膮 Technikum Ekonomicznym, trzecie miejsce zdobyli uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu , czwarte Technikum Rolnicze a pi膮te miejsce Technikum OrganizacjiReklamy.
Organizatorzy dzi臋kuj膮 wszystkim za wsp贸ln膮 zabaw臋 i zapraszaj膮 na kolejne sportowe wydarzenia, kt贸rych w naszej szkole nie brakuje.
Sk艂ad zwyci臋skiej dru偶yny : Gajewska Asia, Wilczwska Daria, 艢widerska Aleksandra, Grenda Patrycja, Artur W贸jcik, B艂aszkiewicz Bartosz, Modrzejewski Filip, Procki Miko艂aj.
 
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies