Strona g艂贸wna
Ratujemy 偶ycie Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
poniedzia艂ek, 04 grudnia 2017 22:57

Nie trzeba by膰 lekarzem, aby ratowa膰 偶ycie. Mo偶na to zrobi膰 tak偶e oddaj膮c krew. Uczniowie naszej szko艂y wielokrotnie udowadniali, 偶e s膮 otwarci na potrzeby innych i nie zawiedli tak偶e, gdy Samorz膮d Uczniowski poprosi艂 ich o w艂膮czenie si臋 do akcji honorowego oddawania krwi. Uczennice klas IV TAK: Milena S艂upkowska, Monika K臋pczy艅ska, Milena Krajewska, Justyna Tomaszewska, 艁ucja 艁臋gowska oraz Karol Sawu艂a z 2 TEI razem z  dyrektor szko艂y Agnieszk膮 Brzostowsk膮 oddali krew, która jest bezcennym lekarstwem dla wielu chorych. Honorowe oddawanie krwi pomaga w wyzdrowieniu lub bezpo艣rednio ratuje 偶ycie drugiego cz艂owieka. Uczniowie naszej szko艂y, oddaj膮c bezinteresownie krew, wspieraj膮 lekarzy w ich codziennej walce o 偶ycie pacjentów. Serdecznie im za to dzi臋kujemy, jednocze艣nie zach臋caj膮c do w艂膮czania si臋 w t臋 szlachetn膮 akcj臋 kolejnych pe艂noletnich i zdrowych uczniów. Dzi臋kujemy tak偶e opiekunom Samorz膮du Uczniowskiego, Panu Szymonowi Wi艣niewskiemu i Pani Katarzynie D艂ugozimie, za rozpropagowanie i koordynowanie akcji.

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies