Strona g艂贸wna
WOJEW脫DZKA LICEALIADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZE艁AJOWYCH Drukuj Email
Wpisany przez Aleksander Wichrowski   
poniedzia艂ek, 16 pa藕dziernika 2017 14:27

W dniu 10.10.2017r. na polanie przy Dolinie 艢mierci w Bydgoszczy odby艂y si臋 zawody wojewódzkie w biegach prze艂ajowych. Dzi臋ki bardzo dobremu wyst臋powi w eliminacjach powiatowych awans do etapu wojewódzkiego uzyska艂o a偶 8 zawodników i zawodniczek naszej szko艂y. W trudnych warunkach pogodowych do startu przyst膮pi艂o ponad 160 uczniów szkó艂 ponadgimnazjalnych z naszego województwa. Spo艣ród dziewcz膮t naszej szko艂y najlepiej wypad艂a Marta Wi艣niewska z klasy Ia BS, która znalaz艂a si臋 w po艂owie stawki wszystkich biegn膮cych zawodniczek, natomiast du偶y sukces odniós艂 Karol Olczak z klasy IIIb, który zaj膮艂 15 miejsce na 80 zawodników. Pozosta艂a trójka reprezentantów naszej szko艂y uplasowa艂a si臋 w pierwszej 30-tce wszystkich biegaczy, co jest dobrym prognostykiem przed fina艂em wojewódzkim w sztafetowych biegach prze艂ajowych, który odb臋dzie si臋 25 pa藕dziernika. Warto doda膰, 偶e nasi uczniowie rywalizowali z wieloma zawodnikami zrzeszonymi w klubach sportowych, tym bardziej ciesz膮 ich wysokie miejsca na mecie.

Wszystkim gratulujemy udanego startu!

Sk艂ad naszej reprezentacji: Marta Wi艣niewska, Natalia Wilczy艅ska, Patrycja Tarkowska, Karol Olczak, Przemys艂aw Tarkowski, Mateusz Skrzeszewski i Sebastian Jachowski.

Zapraszamy do ogl膮dania galerii

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies