Strona g艂贸wna
Dzie艅 Edukacji Narodowej Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
poniedzia艂ek, 16 pa藕dziernika 2017 13:06

Nauczyciele, uczniowie i pracownicy Zespo艂u Szkó艂 nr 2 w Golubiu – Dobrzyniu 艣wi臋towali w ubieg艂y pi膮tek Dzie艅 Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dniu odby艂a si臋 uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów naszej szko艂y pod opiek膮 nauczycieli: Pani Anny Górskiej, Pani Katarzyny D艂ugozimy i Pana Szymona Wi艣niewskiego. Mottem uroczysto艣ci by艂y s艂owa: „W艣ród wielu wa偶nych spraw daj siebie innym”. Dyrektor Szko艂y, Pani Agnieszka Brzostowska, serdecznie powita艂a wszystkich zebranych, szczególnie ciep艂e s艂owa skierowa艂a w stron臋 emerytowanych nauczycieli: Pana Dyrektora Eugeniusza Stefa艅skiego oraz Pa艅: Barbary S艂upkowskiej, Barbary Wróblewskiej, Jadwigi Zgli艅skiej i Wies艂awy Ciechackiej, którzy swoj膮 obecno艣ci膮 zaszczycili nasz膮 uroczysto艣膰. Nast臋pnie podzi臋kowa艂a nauczycielom za ich nie艂atw膮 prac臋 i 偶yczy艂a im satysfakcji z wykonywanego zawodu. Z kolei uczniom Dyrektor Szko艂y 偶yczy艂a sukcesów, a szczególnie zdania egzaminów maturalnych i zawodowych. Podzi臋kowa艂a tak偶e pracownikom obs艂ugi i administracji. Wa偶nym punktem akademii by艂o uroczyste 艣lubowanie uczniów klas pierwszych na sztandar szko艂y, którzy od tej pory stali si臋 pe艂noprawnymi cz艂onkami naszej szkolnej spo艂eczno艣ci. W przededniu Dniu Edukacji Narodowej szczególnie wyra偶aj膮cy si臋 nauczyciele otrzymali nagrody dyrektora Zespo艂u Szkó艂 nr 2, w tym roku szkolnym byli to Panowie: Rafa艂 Szynkiewicz i Szymon Wi艣niewski oraz Panie: Katarzyna Cieciurska, Gabriela Kaliska, Justyna Jagodzi艅ska i Alicja Sulkowska. Wyró偶niono tak偶e uczniów, którzy w ubieg艂ym roku szkolnym osi膮gali znacz膮ce sukcesy w nauce: Szymona Jankowskiego, Szymona Nadolnego oraz Janka Osmo艂臋 z klasy IV Technikum Rolniczego. Ostatnim punktem programu by艂 wzruszaj膮cy program artystyczny, którego przes艂anie wi膮za艂o si臋 z przekonaniem, 偶e nauczyciel to cz艂owiek, który potrafi dostrzec w uczniach ich najlepsze cechy. Nie zabrak艂o oczywi艣cie kwiatów, które uczniowie wr臋czyli wszystkim pracownikom szko艂y w podzi臋kowaniu za ich prac臋. To by艂 dzie艅 pe艂en wyj膮tkowych emocji i wielu wzrusze艅. 

Zapraszamy do ogl膮dania galerii

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies