Strona g艂贸wna
DZIE艃 OTWARTYCH DRZWI Drukuj Email
Wpisany przez Rutkowska   
W pi膮tek 28 kwietnia w szkole odby艂y si臋 Dni Otwartych Drzwi. Jak co roku uczniowie szko艂y pod opiek膮 nauczycieli przygotowali prezentacje, quizy i zabawy dla kandydat贸w do naszej szko艂y. M艂odzie偶 z Technikum Architektury Krajobrazu pokaza艂a, jak wygl膮da praca w szklarni i obs艂uga maszyn ogrodowych. W klasie "rolniczej" prezentowano film o kszta艂ceniu w zawodzie Technik Rolnik oraz wiele ciekawostek zwi膮zanych z tym zawodem. W pracowniach informatycznych uczniowie uczestniczyli w zaj臋ciach z wykorzystaniem program贸w rachunkowych i ksi臋gowych, z kt贸rych na co dzie艅 korzystaj膮 uczniowie Technikum Ekonomicznego a kandydaci do Technikum Informatycznego mieli okazj臋 zapozna膰 si臋 z bardziej zaawansowanymi programami. Du偶ym zainteresowaniem cieszy艂y si臋 konkursy zorganizowane przez uczni贸w Technikum Organizacji Reklamy. Bogat膮 ofert臋 przedstawili r贸wnie偶 nauczyciele j臋zyk贸w obcych, takich jak: angielski, niemiecki i rosyjski. Swoje umiej臋tno艣ci zaprezentowali r贸wnie偶 uczniowie Szko艂y Zawodowej. Fryzjerki wykonywa艂y fryzury oraz zabiegi kosmetyczne, za艣 kucharze i cukiernicy przyrz膮dzili smaczne przek膮ski, kt贸re znika艂y z talerzy w "zab贸jczym tempie".
Podczas Dni Otwartych go艣cili艣my uczni贸w m.in., z: Publicznego Gimnazjum im. Miko艂aja Kopernika w Ga艂czewie, Gimnazjum im. Ignacego Dzia艂y艅skiego, Zespo艂u Szk贸艂 nr 1, Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Radominie, Gimnazjum im. Czes艂awa Mi艂osza z Nowej Wsi. Frekwencja dopisa艂a, mimo z艂ej pogody. Zapraszamy absolwent贸w gimnazj贸w do podj臋cia nauki w naszej szkole.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies