Strona g艂贸wna
Turniej Pi艂ki No偶nej Dziewcz膮t w Brodnicy Drukuj Email
Wpisany przez Krzykalska   
czwartek, 20 kwietnia 2017 09:20
Dnia 11 kwietnia 2017r. w Centrum Kszta艂cenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy odby艂 si臋 "Turniej o puchar Dyrektora" w pi艂ce no偶nej dziewcz膮t. Pomimo niesprzyjaj膮cej pogody, na rozpocz臋ciu sportowej imprezy stawi艂o si臋 ponad 60 zawodniczek. Dziewcz臋ta rywalizowa艂y w dru偶ynach z艂o偶onych z pi臋ciu zawodniczek + bramkarz. Spotkania  rozgrywane by艂y systemem grupowym. O rozstawieniu ko艅cowym miejsc decydowa艂a wi臋ksza ilo艣膰 zdobytych punkt贸w. Za wygrany mecz  dru偶yna otrzymywa艂a 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegran膮 0 pkt. Najlepsza okaza艂a si臋 dru偶yna z "Gronowa", pokonuj膮c rywali we wszystkich spotkaniach. Drugie miejsce po zaci臋tym i wyr贸wnanym boju, kt贸ry rozstrzygn膮艂  si臋 dopiero po rzutach karnych zdoby艂a dru偶yna z "Grudzi膮dza" , trzecie miejsce przypad艂o reprezentacji naszej szko艂y pod przyw贸dztwem Marleny Kuchnickiej z III TAK.  Uczestnicy turnieju podeszli do zawod贸w z ogromnym zaanga偶owaniem, staraj膮c si臋 wypa艣膰 jak najlepiej. Turniej zako艅czy艂 si臋 w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji.
Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 reprezentowa艂y dziewcz臋ta w sk艂adzie: Marlena Kuchnicka, Sandra Rutkowska II B ZSZ, Weronika S艂upkowska II TE, Karolina Bali艅ska III TAK, Sylwia Jachowska I TOR, Weronika Poniatowska I TOR, Ewelina Drza偶d偶ewska I A ZSZ. Naszym zawodniczkom serdecznie gratulujemy i dzi臋kujemy za wspania艂膮 postaw臋.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies