Strona g艂贸wna
TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska   
wtorek, 11 kwietnia 2017 12:23
W dniu 5 kwietnia w hali sportowej OSiR odby艂 si臋 Turniej Pi艂ki Siatkowej Dziewcz膮t i Ch艂opc贸w o Puchar Dyrektora Szko艂y. W tej imprezie wzi臋艂y cztery dru偶yny dziewcz膮t i ch艂opc贸w. Do zmaga艅 siatkarskich przyst膮pi艂y nast臋puj膮ce szko艂y : Gimnazjum im. Czes艂awa Mi艂osza w Nowe Wsi, Gimnazjum im. Miko艂aja Kopernika w Ga艂czewie, Zesp贸艂 szk贸艂 nr 1 im. Anny Waz贸wny oraz siatkarze naszej szko艂y. Turniej rozegrany zosta艂 systemem "ka偶dy z ka偶dym" r贸wnocze艣nie na dw贸ch boiskach. Wszyscy nasi zawodnicy zagrali bardzo dobry turniej. Ch艂opcy zako艅czyli rywalizacj臋 z jednym straconym setem z Now膮 Wsi膮. W pozosta艂ych meczach uzyskali wyniki 2:0 ko艅cz膮c turniej na pierwszym miejscu. Dru偶yna wyst膮pi艂a w sk艂adzie : Mateusz Afelt, Przemek Rutkowski, Bartek Bo偶ejewicz, Sebastian O艣ka, Kamil Saletra, Artur Romanowski i Marcel Wysocki. Natomiast dru偶yna dziewcz膮t natrafi艂a na nieco wi臋kszy op贸r przeciwniczek. Z zespo艂em Nowej Wsi wygra艂y pewnie 2:0, z Zespo艂em Szk贸艂 nr 1 wygra艂y 2:1, natomiast z zespo艂em z Ga艂czewa niestety przegra艂y 0:2 i  takim wynikiem dziewcz臋ta zaj臋艂y drugie miejsce w turnieju. Dru偶yna w sk艂adzie : Luiza Modrzejewska, Monika Wici艅ska, Agnieszka Jadzi艅ska, Sandra Arentowicz, Milena Sanecka,  Patrycja Toczek, Jowita Jeka, Kasia Kopczy艅ska i Asia Gajewska. Ca艂y turniej przebiega艂 w mi艂ej, przyjaznej atmosferze i sportowej rywalizacji. Dzi臋ki takim turniejom m艂odzie偶 nie tylko doskonali swoje umiej臋tno艣ci, ale przede wszystkim kszta艂tuje zasady "fair play" w rywalizacji mi臋dzyszkolnej i nabywa pozytywnych warto艣ci sportowych tak potrzebnych dla m艂odych ludzi. Wszystkie zespo艂y z r膮k Dyrektora Szko艂y otrzyma艂y puchary i dyplomy. Organizatorzy sk艂adaj膮 podzi臋kowania panu Jakubowi Rackiemu za opiek臋 s臋dziowsk膮 w zmaganiach siatkarskich.       
Gratulujemy i Serdecznie Dzi臋kujemy Naszym Zawodnikom i Zawodniczkom.
Wyniki Turnieju o Puchar Dyrektora ZS nr 2 
Wyniki turnieju dziewcz膮t :
I miejsce - Gimnazjum im. Miko艂aja Kopernika w Ga艂czewie
II miejsce - Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu
III miejsce - Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 1 im. Anny Waz贸wny
IV miejsce - Gimnazjum im. Czes艂awa Mi艂osza w Nowej Wsi
Wyniki turnieju ch艂opc贸w :
I miejsce - Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu
II miejsce - Gimnazjum im. Miko艂aja Kopernika w Ga艂czewie
III miejsce - Gimnazjum im. Czes艂awa Mi艂osza w Nowej Wsi
IV miejsce - Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 1 im. Anny Waz贸wny
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies