Strona g艂贸wna
Mistrzostwa Powiatu w biegach prze艂ajowych Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska   
22 wrze艣nia 2016r. odby艂y si臋 kolejne mistrzostwa naszego powiatu w indywidualnych biegach prze艂ajowych. Zawody jak co roku odby艂y si臋 w lasku miejskim za terenem OSiR-u. Do startu najpierw przyst膮pi艂y szko艂y podstawowe, gimnazja i na koniec szko艂y ponadgimnazjalne. Po raz kolejny uczniowie naszej szko艂y pokazali, 偶e od kilku lat w tej dyscyplinie sportu dominuj膮 w powiecie i osi膮gaj膮 najlepsze wyniki. Dowodem jest zdobycie 7 z 10 czo艂owych miejsc w kategorii dziewcz膮t i ch艂opc贸w. Dziewcz臋ta rywalizowa艂y na dystansie 1500 m, a ch艂opcy na dystansie 2000 m. Dzi臋ki udanemu wyst臋powi w zmaganiach na szczeblu powiatowym ca艂a si贸demka b臋dzie reprezentowa膰 nasz膮 szko艂臋 w Finale Wojew贸dzkim w Bydgoszczy , kt贸ry odb臋dzie si臋 7 pa藕dziernika 2016r. Naszym biegaczom i biegaczkom gratulujemy i dzi臋kujemy. 呕yczymy udanego startu w finale wojew贸dzkim.
Nasze wyniki
Kategoria dziewcz膮t :
IV miejsce -  Tomaszewska Justyna
V miejsce -   Sanecka Milena
VIII miejsce - Wilczewska Daria
X miejsce - Dudzi艅ska Weronika
XI miejsce - Czenkusz Paulina
XII miejsce - Pop艂awska Paulina
XV miejsce - Krajewska Milena
XVI miejsce - Modrzejewska Luiza
XVII miejsce - Balicka Karolina
XVIII miejsce - Poniatowska Weronika
Kategoria ch艂opc贸w :
I miejsce - Olczak Karol
II miejsce - Tarkowski Patryk
III miejsce - Argalski Mateusz
IV miejsce - Ostrycharz Leszek
V miejsce - Foksi艅ski 艁ukasz
VIII miejsce - Saletra Kamil
IX miejsce -  Boniecki Dawid
XII miejsce - Pagie Artur
XV miejsce -  Marcinkowski Krzysztof
XVIII miejsce - Miesza艂a Dawid
XX miejsce - Argalski Grzegorz                             
oraz Dariusz Jagielski w wyniku kontuzji biegu nie uko艅czy艂.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies