Strona g艂贸wna
Sukces tych, kt贸rzy dzia艂aj膮 - po偶egnanie Absolwent贸w ZSZ Drukuj Email
Wpisany przez G贸rska   
W 艣rod臋 22 czerwca 2016r. w Zespole Szk贸艂 nr 2 po偶egnali艣my kolejny rocznik Absolwent贸w Zasadniczej Szko艂y Zawodowej. Mottem tegorocznej uroczysto艣ci by艂y s艂owa Thomasa Edisona: Sukces przychodzi jedynie do tych, kt贸rzy dzia艂aj膮, podczas gdy pozostali oczekuj膮 jego nadej艣cia. W艣r贸d 62 Absolwent贸w ZSZ siedmiu otrzyma艂o 艣wiadectwo z wyr贸偶nieniem i nagrod臋 ksi膮偶kow膮. Zaszczytn膮 statuetk臋 PRYMUSA Zespo艂u Szk贸艂  nr 2 wr臋czono Mateuszowi Majewskiemu za najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wyr贸偶nieni zostali r贸wnie偶 uczniowie, kt贸rzy godnie reprezentowali nasz膮 Szko艂臋 w r贸偶nych zawodach sportowych. W czasie uroczysto艣ci nie zabrak艂o serdecznych s艂贸w ze strony uczni贸w klas I i II ZSZ oraz podzi臋kowa艅 i kwiat贸w ze strony Absolwent贸w. Spotkanie zako艅czy艂o si臋 satyrycznym przedstawieniem pt. Kultura narodowa. Wszystkim tegorocznym Absolwentom ZSZ gratulujemy uko艅czenia edukacji w naszej Szkole i 偶yczymy dalszych sukces贸w, szczeg贸lnie zawodowych.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies