Strona g艂贸wna
WALENTYNKOWY TURNIEJ PI艁KI SIATKOWEJ DRU呕YN MIESZANYCH Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Piotrkowski   
czwartek, 20 lutego 2020 08:17

    W dniu zakochanych w naszej szkole odby艂 si臋 turniej siatk贸wki dru偶yn mieszanych. Do rozgrywek przyst膮pi艂y cztery zespo艂y, trzy reprezentacje poszczeg贸lnych rocznik贸w technikum oraz reprezentacja nauczycieli. W pierwszym meczu klasy trzecie wygra艂y z zawodnikami klas drugich. Drugi mecz zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem pierwszak贸w nad nauczycielami. W meczu o trzecie miejsce reprezentanci klas drugich pokonali ekip臋 nauczycieli. W wielkim finale zawodnicy klas trzecich musieli , niespodziewanie, uzna膰 wy偶szo艣膰 reprezentacji klas pierwszych. Wszystkie dru偶yny zosta艂y nagrodzone pucharami a ka偶dy zawodnik otrzyma艂 pami膮tkowy medal.

Turniej odby艂 si臋 w doskona艂ej atmosferze, mecze by艂y bardzo zaci臋te i interesuj膮ce. Serdecznie dzi臋kujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za wspania艂膮 zabaw臋 i zdrow膮 rywalizacj臋. Organizatorem zawod贸w by艂 samorz膮d uczniowski oraz nauczyciele W-F. Wielkie podzi臋kowania nale偶膮 si臋 Radzie Rodzic贸w i Dyrekcji Naszej szko艂y.


 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies