Strona g艂贸wna
Spotkanie z policjantem Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska   
wtorek, 18 lutego 2020 10:54

   Dnia 13 lutego 2020r. w naszej szkole odby艂o si臋 spotkanie z pani膮 asp. sztab. Ma艂gorza膮 Lipi艅sk膮 Oficerem Prasowym Komendy Powiatowej Policji w Golubiu - Dobrzyniu. Celem pogadanki  by艂o zapoznanie m艂odzie偶y z ich prawami i obowi膮zkami. Poruszono tematyk臋 zwi膮zan膮 z odpowiedzialno艣ci膮 karn膮, jak膮 mog膮 ponie艣膰 nieletni za swoje czyny, bezpiecze艅stwem w drodze do szko艂y, w szkole i w domu oraz wszelkiego rodzaju zagro偶eniami wynikaj膮cymi z nieodpowiedzialnego zachowania, jak r贸wnie偶 profilaktyk膮 uzale偶nie艅 i szkodliwo艣ci spo艂ecznej. Poruszane tematy cieszy艂y si臋 du偶ym zainteresowaniem w艣r贸d uczni贸w, o czym 艣wiadczy艂y liczne pytania kierowane do Policjantki.

 Fachowe przeprowadzenie zaj臋膰 przez specjalist臋 w du偶ym stopniu przyczyni艂y si臋 do wzrostu 艣wiadomo艣ci zachowa艅 ryzykownych i bezpiecznych w艣r贸d uczni贸w oraz, mamy nadziej臋, 偶e pozytywnie wp艂ynie na ich zachowanie w szkole i poza ni膮.  

Zaj臋cia z przedstawicielem Policji s膮 jednymi z wielu dzia艂a艅 realizowanych w ramach programu profilaktycznego naszej szko艂y.


 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies