Strona g艂贸wna
Turniej halowej pi艂ki no偶nej dziewcz膮t w Brodnicy Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Piotrkowski   
pi膮tek, 06 grudnia 2019 12:57

   呕e艅ska reprezentacja naszej szko艂y 3 grudnia wzi臋艂a udzia艂 w turnieju halowej pi艂ki no偶nej w Brodnicy. Do rywalizacji stan臋艂o siedem zespo艂贸w z naszego wojew贸dztwa. Dru偶yny w drodze losowania zosta艂y podzielone na dwie grupy.

Pierwszy mecz zremisowali艣my z ekip膮 gospody艅 z Zespo艂u Szk贸艂 w Brodnicy 2:2. Obie bramki strzeli艂a Kinga Skomra. Kolejny mecz zako艅czy艂 si臋 przegran膮 1:4 z zawodniczkami z Liceum w G贸rznie, kt贸re ostatecznie wygra艂y ca艂y turniej. Zn贸w bramk膮, strzelon膮 kole偶ankom ze swojego by艂ego klubu, popisa艂a si臋  Kinga. W ostatnim meczu grupowym nasze dziewczyny wyra藕nie pokona艂y ekip臋 z Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego w Brodnicy 3:1. Do swojego dorobku Kinga do艂o偶y艂a w tym meczu dwie bramki, jednego gola strzeli艂a 艣wietnie graj膮ca Weronika Majewska . Rywalizacja w grupie by艂a tak wyr贸wnana, 偶e o miejscach zadecydowa艂a r贸偶nica bramek. Niestety o jedn膮 bramk臋 lepszy bilans mia艂y kole偶anki z CKZiU w Brodnicy. Trzecie miejsce w grupie pozwoli艂o nam zagra膰 z dru偶yn膮 z Jab艂onowa Pomorskiego o pi膮te miejsce.  Po bardzo dobrej grze naszych zawodniczek mecz zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem 4:0. Zn贸w jedn膮 bramk臋, tym razem g艂ow膮, strzeli艂a Weronika Majewska. Pozosta艂e trzy gole zdoby艂a niezawodna Kinga Skomra, kt贸ra z dorobkiem 8 bramek zdoby艂a indywidualny tytu艂 najlepszej zawodniczki turnieju. W tak dobrze obsadzonych zawodach to ogromny sukces.

Wszystkie nasze zawodniczki zas艂u偶y艂y na s艂owa uznania i gratulacje za ogromne zaanga偶owanie i umiej臋tno艣ci. Warto doda膰, 偶e nasza ekipa gra艂a z jedn膮 rezerwow膮 zawodniczk膮 co wymaga艂o wielkiego wysi艂ku w ka偶dym meczu.

WIELKIE DZI臉KI DZIEWCZYNY.


Sk艂ad dru偶yny: Sylwia Jachowska, Weronika Poniatowska, Oliwia Zi贸艂kowska, Kinga Skomra, Klaudia Zakrzewska, Patrycja St臋pie艅, Weronika Majewska

opiekun: Jakub Piotrkowski


 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies