Strona g艂贸wna
SUKCES EKONOMIST脫W Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 Drukuj Email
Wpisany przez Zesp贸艂 Szk贸艂 Nr 2   
poniedzia艂ek, 25 marca 2019 07:49

Kolejny SUKCES uczni贸w Zespo艂u Szk贸艂 nr 2! Tym razem w og贸lnopolskim turnieju wiedzy o finansach i ekonomii SUKCES NA BANK. Skierowany on jest dla szk贸艂 艣rednich - lice贸w i technik贸w. Nasz膮 szko艂臋 reprezentowali uczniowie technikum ekonomicznego: Karolina 艁臋gowska, Mateusz Skrzeszewski, Mateusz Sztramkowski, Milena Sanecka oraz Mateusz Wi艣niewski. Przygotowania odbywa艂y si臋 pod opiek膮 nauczyciela przedmiot贸w ekonomicznych Alicji Sulkowskiej. 20 marca o godz. 10.00 uczniowie w ca艂ej Polsce rozpocz臋li rozgrywki online, polegaj膮ce na rozwi膮zaniu 40 pyta艅 z zakresu m.in. bankowo艣ci i ubezpiecze艅, podatk贸w i rynku kapita艂owego. Eliminacje wy艂oni艂y 32 najlepsze dru偶yny w Polsce. Mi艂o nam poinformowa膰, 偶e dru偶yna naszej szko艂y uzyska艂a awans do II etapu konkursu, kt贸ry b臋dzie emitowany na antenie TELEWIZJI POLSKIEJ. Honorowy patronat nad konkursem obj臋艂a Minister Edukacji Narodowej. Uczestnikom i opiekunowi serdecznie gratulujemy.

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies