Strona g艂贸wna
Miko艂ajkowy Turniej Pi艂ki No偶nej Ch艂opc贸w "Wszyscy Jeste艣my R贸wni" Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Piotrkowski   
czwartek, 13 grudnia 2018 15:16

Uczniowski Klub Sportowy "AREZ" wraz z Rad膮 rodzic贸w zorganizowa艂 w miko艂ajki turniej pi艂ki no偶nej ch艂opc贸w pod has艂em "WSZYSCY JESTE艢MY R脫WNI". Zawody jednocze艣nie uczci艂y stulecie dzia艂alno艣ci PKOL . Do rywalizacji stan臋艂y dziesi臋cioosobowe reprezentacje czterech rocznik贸w uczni贸w wszystkich profili kszta艂cenia z naszej szko艂y. Na trybunach zasiad艂a ca艂a spo艂eczno艣膰 szkolna oraz nauczyciele. Przy 艣wi膮tecznej muzyce i w mi艂ej atmosferze rozegrano sze艣膰 spotka艅. Rywalizacja by艂a wyr贸wnana a mecze bardzo interesuj膮ce. Na uznanie zas艂uguje niesamowicie wysoki poziom gry wszystkich dru偶yn. Losy pierwszego miejsca wa偶y艂y si臋 do ostatniego gwizdka. Ostatecznie zwyci臋zc膮 turnieju zosta艂a reprezentacja klas trzecich, drugie miejsce zaj臋艂a ekipa pierwszoklasist贸w, trzecie klas drugich i czwarte reprezentanci klas maturalnych. Wszystkie dru偶yny zosta艂y nagrodzone pucharami i dyplomami a ka偶dy z zawodnik贸w otrzyma艂 pami膮tkowy medal. Dla dru偶yn szko艂a zapewni艂a wod臋 oraz po偶ywne owoce a nasz sponsor podarowa艂 pyszne ciasteczka dla uczni贸w. Dzi臋kujemy wszystkim zawodnikom za wspania艂膮 gr臋 i wzorowe zachowanie na boisku. Kibicom jeste艣my wdzi臋czni za kulturalny doping i wsp贸ln膮 zabaw臋. Organizatorzy sk艂adaj膮 ogromne podzi臋kowania dla sta艂ych sponsor贸w, na kt贸rych mo偶emy zawsze liczy膰. Jeste艣my wdzi臋czni kierownictwu OsiR za pomoc i udostepnienie obiektu. Wielkie podzi臋kowania nale偶膮 si臋 tak偶e panom Kubie Rackiemu i B艂a偶ejowi Jagielskiemu za wzorowe s臋dziowanie i sprawne przeprowadzenie rozgrywek. Zapraszamy na kolejne imprezy sportowe w naszej szkole. A ju偶 w 艣rod臋 reprezentacja Naszej szko艂y rusza na coroczny turniej pi艂ki halowej do Brodnicy. Trzymajcie za Nas kciuki.

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies